Mikasa

MIKASA VLS 300 oficiālā EPVL bumba

 

psc. Brazīlija

Brazīlija ir 21.gadsimta izklaides un sporta centrs. Centrā ir pieejami četri iekštelpu pludmales laukumi, kurus iespējams pielāgot dažādiem pludmales sporta veidiem (volejbolam, futbolam, badmintonam, rokas bumbai un tenisam), kā arī izklaides pasākumiem. Visa gada garumā gaisa temperatūra telpās turas virs 20 grādu atzīmes, nodrošinot arī ziemā sporta treniņiem piemērotus apstākļus gan profesionāliem sportistiem, gan atpūtniekiem, kuri vēlas eksotiku jebkuros laika apstākļos.

www.brazil.lv

 

Max Factor

Max Factor iesaka un lieto grima mākslinieki

Atziņa par to, ka visas sievietes var būt pievilcīgas, ja viņu rīcībā būs pareizie kosmētikas līdzekļi un prasmes, vēl joprojām ir galvenais zīmola virzītājspēks, kas atklājas visās tā aktivitātes.

Zīmols Max Factor šogad atzīmē savu 100. pastāvēšanas gadu.

www.maxfactor.lv

 

Asics

Jau vairāk kā 50 gadus ASICS ražo augstvērtīgus un inovācijām bagātus sporta un fitnesa produktus. ASICS ir latīniskās frāzes "Anima Sana In Corpore Sano" pirmo burtu salikums , kurš tūlkojumā nozīmē "Veselā Miesā Vesels Gars ". Šī frāze ir ASICS kompānijas galvenā vadlīnija nodrošinot patērētāju ar augstākas kvalitātes produktiem.

 

www.asics.lv

 

Delfi.lv

Delfi.lv Populārākais ziņu portāls Latvijā

Jau 15 gadus DELFI ir nepārspēts interneta mediju tirgus līderis. Operatīvas ziņas par notiekošo politikā, biznesā, pasaulē, sportā, kultūrā un citās jomās.

Reportāžas, žurnālistiski pētījumi, apraksti, ekspertu viedokļi. Daudz bilžu, video, lasītāju iesūtītā satura un iespēju uzzināt kaut ko jaunu, kā arī izklaidēties. 

 

 

VissVolejbolam.lv

Pludmales un klasiskā volejbola apģērbi, aksesuāri un inventārs. Līgu, turnīru un čempionātu organizēšana. 

 

Veselības Fabrika

Veselības Frabika

Divi atlētiski cilvēki – sieviete un vīrietis – tas ir fitnesa kluba Veselības Fabrika vizuālais simbols. Gluži kā savulaik divi strādnieku proletariāta censoņi ar sirpi un āmuru fonā ... Jā, tieši ar šo 20. gadsimta 50 – to, 60 – to gadu vīziju saistīta Veselības Fabrikas vizuālā simbolika, lai tādējādi ar ironiska piesitiena palīdzību vēstītu par šīs vietas saikni ar leģendāro VEF fabrikas būvi. Arī Veselības Fabrikas vizuālais veidols – vide un interjers, veidots tā, lai līdzās mūsdienu dizaina vienkāršajām formām un tīrajiem krāsu laukumiem tajā jaustos arī vecās fabrikas vēsturiskā garša.

www.vfabrika.lv

 

Ādažu čipsi
 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Mārtiņš Kirsānovs
  20228873
  martins@vissvolejbolam.lv
 • Jogita Kirsānova
  25704144
  jogita@vissvolejbolam.lv
 • Kaspars Fridrihsons (tehniskā organizācija)

 • Kristīne Krūzmane (galvenā tiesnese, koordinatore)

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv